دانلود فیلم پروژه روح Ghost Project 2023

دانلود فیلم پروژه روح Ghost Project 2023

، ،
N/A
77 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

سه برنامه نویس جوان با فناوری متروکه ای مواجه می شوند که هدف آن تشخیص حضور ماوراء طبیعی است. آنها این فناوری را مهندسی معکوس کرده و یک برنامه برای تلفن های خود ایجاد می کنند که به آنها اجازه می دهد ارواح را ببینند و در نتیجه زندگی خود را به خطر می اندازند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

سوالات متداول

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

اشتراک تهیه کرده ام اما هنوز فعال نشده ؟

اگر مشکلی در فعال شدن اشتراک بعد از پرداخت موفق دارید از طریق بخش تیکت ها در پنل کاربری مشکل را با پشتیبانی در میان بگذارید تا سریع ترین وقت ممکن حل شود.

آیا فیلم مورد نظر مارو قرار میدهد؟

بله فیلم و سریال درخواستی خود را از پنل کاربری درخواست دهید تا قرار گیرد.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.

دانلود Ghost Project 2023

فیلم “پروژه روح” یک فیلم سینمایی از کشور آمریکا است که در سال ۲۰۲۳ به کارگردانی فدریکو فینکیلستین و نویسندگی داستان و فیلمنامه از سانتیاگو فرناندز کالوته ساخته شده است. این فیلم چهارمین تجربه کارگردانی فدریکو فینکیلستین در زمینه تولید و ساخت اثر سینمایی بلند محسوب می‌شود. فدریکو فینکیلستین از سال ۲۰۱۲ در عرصه فعالیت هنری خود در این زمینه آغاز کرده و در سال ۲۰۲۳ آخرین اثر خود را با عنوان “پروژه روح” که یک فیلم ترسناک هیجان‌انگیز است، منتشر کرده است. Puppeteer Productions مسئول سرمایه‌گذاری و تولید این فیلم بوده است.

داستان این فیلم درباره سه برنامه‌نویس جوان است که به طور ناگهانی با یک پروژه قدیمی و مرموز روبرو می‌شوند، که هدف از آن تشخیص حضور موجودات ماوراءطبیعی است و آنها باید…

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Santiago Fernández Calvete

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟